Керівник гуртка: Василь Васильович Полулях.
Досягнення гуртківців
27 січня 2024 року відбулася фінальна гра Відкритої першості Голосіївського району з бейсболу серед юнаків 2012 р.н. Гра за
та
місце між командами школи 151 №1 і № 2. Рахунок гри 11-4.
Перемогу отримала команда № 1.
Вітаємо переможців ![]()
![]()
![]()
Команда школи № 151-2 гарно потренувалася, адже минулого разу була четвертою. Так тримати ![]()






2 грудня 2023 року відбулася фінальна гра Відкритої першості Голосіївського району з бейсболу. Впродовж листопада команди запекло змагалися за
переможця.
В результаті ігор переможцями стали
:
КДЮСШ Олімп-Школа І-ІІІ ступенів 151 міста Києва-1 (рахунок фінальної зустрічі 16-14)
КДЮСШ Олімп –Спеціалізована школа I-III ступенів 273 міста Києва
4- Школа 151 -2
Кращі гравці команд: Полулях Лев та Кувикін Тимофій![]()
![]()
![]()
Вітаємо переможців ![]()
![]()
![]()
![]()
Тож, якщо хочете грати в бейсбол-ласкаво просимо на тренування!



