Вітаємо!

11 березня 2017 року команда учнів нашої школи брала участь у відкритій першості Голосіївського району зі  скелелазіння. В  категоріїї “хлопці віком 16 років” переможцем став учень 10 класу нашої  школи – Хвищук    Артем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *