11 березня 2017 року команда учнів нашої школи брала участь у відкритій першості Голосіївського району зі скелелазіння. В категоріїї “хлопці віком 16 років” переможцем став учень 10 класу нашої школи – Хвищук Артем.
11 березня 2017 року команда учнів нашої школи брала участь у відкритій першості Голосіївського району зі скелелазіння. В категоріїї “хлопці віком 16 років” переможцем став учень 10 класу нашої школи – Хвищук Артем.