Олімпійський тиждень

З 08.09.20р. по 15.09.2020р. у школі відбулись фізкультурно-оздоровчі, спортивно-масові та інформаційно-просвітницькі заходи до Дня фізичної культури і спорту, які були направлені на розвиток олімпійського руху в Україні, пропаганду здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей. Різноманітні заходи дозволили учням за бажанням взяти участь у спортивних програмах і конкурсах, турнірах і змаганнях, а саме в відбулися змагання з баскетболу, естафети «Спорт ми любимо, зі спортом дружимо», «Богатирські ігри», «Веселі старти-2020», рухливі ігрові перерви, Всеукраїнський олімпійський урок. Проведені заходи популяризували ідеї здорового способу життя, адже вислів «Здорові діти – здорова нація» не втрачає своєї актуальності. ФОТОЗВІТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *