Знову до школи!!!

Шановні батьки та учні нашої школи!!!

Доводимо до Вашого відома, що  ми розпочинаємо ОЧНЕ навчання з 25 січня, але з дотриманням протиепідеміологічних умов.

 З 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу.
Учні 1-11 класів повертаються до школи до очного навчання.
Продовжують працювати групи продовженого дня, спортивні секції та гурткова робота
Велике прохання до батьків щодня вимірювати температуру дітям та не відпускати хвору дитину до школи.
Якщо Ваша дитина чи хтось із родини захворіли на Соvid-19, просимо Вас надавати класному керівнику повну інформацію, щодо проходження тесту та підтвердження захворювання. Тільки в такому випадку, клас або дитина іде на самоізоляцію.
Не забуваємо носити маску під час руху дитини до школи, а також бажано носити маску під час руху коридорами школи (наявність маски у дитини).
Дякуємо за розуміння. Чекаємо на учнів.

                                                                                                                      Адміністрація школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *