Учні 4-А та 2-А класів знайомилися з поняттям “булінг” через гру-вікторину «Друзі чи Булі?» . Діти навчалися визначати які дії є проявом дружби, а які – булінгом, відповідаючи на запитання та обговорюючи ситуації, що виникають під час гри. Подібні ігри спрямовані на розвиток соціальних навичок та розуміння меж дружби.





