23 лютого 2020 року учні школи взяли участь у VІ Патріотичному вишколі, присвяченому пам”яті Героїв Небесної Сотні, що проходив на Льодовому стадіоні. Діти мали можливість поспілкуватися з вояками, ознайомитися зі зразками озброєння, екіпіровки, таборування, військової техніки. Популярними серед учсників вишколу були локації зі стрільби, збирання автомату Калашнікова і пістолета Макарова, смуги перешкод і плетіння маскувальної сітки. І який же вишкіл без смачної солдатської каші, печива і чаю, якими військові частували дітлахів.
