«Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» – під цим гаслом відбулася зустріч воїнів-афганців з учнями та педколективом нашої школи.
Ми не повинні забувати жертв Афганістану, як і всіх інших жертв, які поніс наш народ. Це потрібно для того, щоб нові Афганістани не виникли більше на нашій землі. Давайте будемо завжди пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі: у спогадах, у снах, у думках. Вони цього заслуговують».
