19 січня на території Національного музею народної архітектури і побуту України відбувся загальноміський етап І (очного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів навчальних закладів “Край, в якому я живу”. Організатором загальноміського етапу конкурсу став Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання. Від Голосіївського району брали участь три юних екскурсовода, з них – учениці нашої школи Сіленко Олена (9 клас) та Колбаса Аліна (8-А клас). Вітаємо дівчат з такими високими досягненнями.
