Бібліотека нашої школи бере активну участь у акції «Живи, книго!». Акція проводиться з метою широкого залучення учнівського колективу школи до виховання у них бережливого ставлення до підручників, формування поваги до праці людей, які їх створюють, а також з метою покращення зберігання підручників. Бібліотекарем Куріненко В.Т. у співпраці з класними керівниками та батьками протягом березня – травня проводяться рейди перевірки стану підручників. До учнів, які недбайливо поводитимуться з підручниками, будуть застосовуватися заходи громадського впливу.
Звернення до користувачів книг та підручників!
Ми звертаємось до вас: бережіть книгу, поважайте її. Книга- це найкращий друг людини, книга вчить нас читати, писати і розуміти. Якщо до ваших рук попала розірвана книжка, то її потрібно негайно підлікувати.
Пам’ятай, що бережливе ставлення до книги – завдання державної ваги!
- Одержавши підручник, обгорни його;
- Слідкуй за чистотою книги, не читай під час їжі, не бери брудними руками;
- Не загортай сторінок, а користуйся закладкою;
- Не роби на сторінках підручника поміток, записів тощо;
- Не клади в книгу олівці,ручки, інші товсті предмети: від цього рветься палітурка;
- Читаючи підручник, не згортай його палітурками одна до одної: від цього сторінки підручника розпадаються;
- Слідкуй за станом книги,своєчасно ремонтуй її ;
- Пам’ятай: підручник повинен служити учням не менше 4 років і бути чистим,цілим;
- У кінці навчального року своєчасно повертай підручник своїй рідній школі тільки у відмінному стані, бо на нього чекають твої молодші товариші-школярі;
- Бережи свого вірного, мудрого друга – книгу!
Класні години та виставки щодо історії виникнення книги, правил поводження з книгою, які проводяться в школі, сприяють розвитку зацікавлення учнів до читання дитячої літератури та бережливого ставлення до неї .
