Огляд- конкурс «Живи, книго!»

Бібліотека нашої школи бере активну участь у акції «Живи, книго!». Акція проводиться з метою широкого залучення учнівського колективу школи до виховання у них бережливого ставлення до підручників, формування поваги до праці людей, які їх створюють, а також з метою покращення зберігання підручників. Бібліотекарем Куріненко В.Т. у співпраці з класними керівниками та батьками протягом березня – травня проводяться рейди перевірки стану підручників. До учнів, які недбайливо поводитимуться з підручниками, будуть застосовуватися  заходи громадського впливу.

Звернення до користувачів книг та підручників!

Ми звертаємось до вас: бережіть книгу, поважайте її. Книга- це найкращий друг людини, книга вчить нас читати, писати  і розуміти. Якщо до ваших рук попала розірвана книжка, то її потрібно негайно підлікувати.

Пам’ятай, що бережливе ставлення до книги – завдання державної ваги!

  •    Одержавши підручник, обгорни його;
  •    Слідкуй за чистотою книги, не читай під час їжі, не бери брудними руками;
  •    Не загортай сторінок, а користуйся закладкою;
  •    Не роби на сторінках підручника поміток, записів тощо;
  •    Не клади в книгу олівці,ручки, інші товсті предмети: від цього рветься палітурка;
  •    Читаючи підручник, не згортай його палітурками одна до одної: від цього сторінки підручника розпадаються;
  •    Слідкуй за станом книги,своєчасно ремонтуй її ;
  •    Пам’ятай: підручник повинен служити учням не менше 4 років і бути чистим,цілим;
  •   У кінці навчального року своєчасно повертай підручник своїй рідній школі тільки у відмінному стані, бо на нього чекають твої молодші товариші-школярі;
  •   Бережи свого вірного, мудрого друга – книгу!

Класні години та виставки щодо історії виникнення книги, правил поводження з книгою, які  проводяться в школі, сприяють розвитку зацікавлення учнів до читання дитячої літератури та бережливого ставлення до неї .

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *