Вітаємо ученицю 9-Б класу Петрову Анастасію з перемогою (посіла І місце) у районному етапі V міського конкурсу юних екскурсоводів-музеєзнавців серед навчальних закладів міста Києва. Журі відмітило, що Анастасія вдало підібрала матеріал і лаконічно подала його на розгляд журі. Виступ запам’ятався своєю емоційністю та артистизмом. Проглядалась послідовна низка подій від «Революції гідності» до подій на Сході на основі біографії випусника нашої школи Донецького Андрія Ігоровича.
