Останій дзвоник

Травневий світ зі світлими очима

Включаючись вступає на поргі

Вже рік шкільний лишився за плечима

І безліч літо простяга доріг

Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Цікаво і насичено пройшов останій навчальний день у наших учнів. Вони мандрували, проводили квести (1-Б клас),  відвідували музеї (3-Б клас2-А клас2-Б клас), отримували нагороди та презентували результати роботи хореографічних гуртків (хореографічна студія “Еллада” – група 1-Б класу “Янголята” група 2-х класів “Веселі діти”,  “Фабрика щасливих дітей” – вальсхіп хоп). А учні 4-А класу прощалися з початковою школою. Підсумки досягнень провели й педагоги школи, нагороди отримали найбільш креативні, результативні та творчі вчителі. Нашим 11-класникам Останній дзвінок сповістив , що дитинство скінчилося і починається доросле життя. Нехай буде багато щастя, кохання, посмішок, радощів.І зовсім трішки сліз та розчарувань. Нехай кожен з вас знайде себе у хорошій і потрібній справі, щоб можна було безбоязно дивитися у майбутнє. (Докладніше за посиланнями в тексті)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *