Шкільне харчування

Сьогодні в нашій школі відбувся моніторинг шкільного харчування дітей 1-4 класів та учнів пільгових категорій 5-11 класів. До нас завітав голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Миколайович Садовий. В ході спілкування з адміністрацією школи було обговорено питання щодо впровадження мультипрофільного харчування в нашій школі, смаки та вподобання дітей. Учні з радістю спілкувалися з Сергієм Миколайовичем, із задоволенням скуштували смачні млинці з джемом та йогуртом! Щиро вдячні нашим кухарям за смачні сніданки та гарячі обіди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *