
У першу суботу жовтня, у вас професійне свято
Сюди ми прийшли сьогодні, сердечно вас привітати.
Учитель – це наша совість, взірець у житті єдиний.
Без нього життєва повість, не пишеться у людини.
Немає свого він часу, життя його – тільки школа
Учитель – це дружні класи, із радощами і болем.
Від перших навчальних кроків, до випуску й атестатів,
Одинадцять довгих років, для нас ви – як мами й тата.

Пісня “Одна калина” у виконанні учениці 5 класу Слинько Дарії

Привітання від першокласників

Гороскоп для вчителів від учні 6 класу
Наближається чергова перевірка!!!



Танок у виконанні учнів 2-А класу “Ой дівчино, переяславка”

Танок у виконанні учениць 4-х класів “Як кума до куми ходила”


Театральна постановка від учнів 11 класу




