25 вересня на базі нашої школи проводилась Вереснева студія для вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури.

На засіданні були присутні вчителі образотворчого мистецтва та художньої культури з 32 шкіл і методист районного науково-методичного центру Фролова Ірина Юріївна.

З доповіддю на тему “Роль портрета на уроках образотворчого мистецтва та художньої культури. Позакласна робота” виступала Замкова Ірина Миколаївна. Також з доповідями про відомих митців виступали: учениця 10 класу Бєляєва Катерина, учениці 11 класу Баула Настя та Колбасюк Лоліта. А учениця 9 класу Геращенко Настя представила проект “Цікаві майстри сучасності”.
Крім того Ірина Миколаївна провела фрагмент уроку на тему “Художня культура 20 ст.: від модернізму до постмодернізму. Виконання композиції-наслідування за творчісттю Амадео Модільяні”. На уроці з доповіддю про Модільяні виступила учениця 9 класу Ряба Анна. Учні та гості малювали портрети в стилі “Модільяні”.

Представники “Державної бібіліотеки для юнацтва” розповіли про свою роботу та можливості співпраці з школами.
Презентації можна завантажити за посаннями
2. Живопись Итальянского Возрождения
3. Особенности эпохи Возрождения
Гості мали можливість оглянути виставки робіт наших учнів з тематики “Портрет”, добірки малюнків рубрик “Малюнок з-під парти” та “Таланти школи” з газети “Школяр” та результати роботи учнів на відкритому уроці.


Адміністрація школи висловлює подяку всім, хто був задіяний у підготовці та проведенні цього заходу.
