Колектив та учні школи від щирого серця вітають з ювілеєм завідуючу гсподарством школи АНДРУХОВИЧ ЛАРИСУ ВАСИЛіВНУ!
Ваш ювілей - не тільки ваше свято, Радіють ваші рідні й друзі теж. Хай Бог пошле іще років багато, Здоров’я, щастя, радості без меж! Нехай добром наповнюється хата, Достатком, щирістю і сонячним теплом. Хай буде вірних друзів в ній багато, Прихильна доля огорта крилом. А весни будуть світлі, легкокрилі, Не буде втоми лагідним рукам. Нехай здійсниться те, що не збулося І добре серце не підкориться рокам.
