Свято букваря

17 травня о 9 годині у кабінеті естетичного виховання відбулося Свято Букваря, яке пройшло у формі подорожі Букварика (Вова Фісенко) Алеєю голосних, Бульваром приголосних та Чарівною країною Абеткою.
Були присутні батьки першокласників, заступники директора, а також нинішні учениці 5-А класу Білоненко Анастасія та Лукашенко Ярослава, які дуже артистично запросили першокласників і весь час грали з ними в мовні ігри, загадували загадки та вручали дипломи і медалі за успіхи у навчанні.
Виконувалися пісні про голосні звуки, прощання з Букварем, первачків, а також діти танцювали таночки «Зарядка» та «Чомучка».
Кожна дитина представляла букву і висловлювала подяку Букварю, а також читала вірші про школу, про радість навчання.
Ведучою на цьому святі була класний керівник 1 класу Зубова Анастасія Георгіївна, яка нагадала першокласникам про роль Букваря у їхньому навчанні грамоти та читання. Всі діти були нагороджені книжками. Батькам та гостям дуже сподобалося це веселе цікаве свято.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *