З метою практичної перевірки готовності до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру 13 квітня 2017 року в школі І-ІІІ ступенів №151 міста Києва було проведено День цивільного захисту. Відповідно до графіку проведення в навчальному закладі на першому уроці класними керівниками були проведені виховні години у вигляді бесід, лекцій, практичних занять. Залучення фахівців-професіоналів до участі у відповідних заходах вже стало доброю традицією у нашій школі. Цей день теж не став винятком. Завершився день змаганнями між класами з фізичної підготовки та надання першої медичної допомоги.
