День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

31 рік минув з того часу, як останні радянські солдати залишили територію Афганістану. 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а для переважної більшості українців – це день вшанування пам’яті загиблих воїнів-афганців. 14 лютого в шкільному музеї було проведено екскурсію на тему «Афганістан у серце б’є і б’є…». 15 лютого – день згадки буремних подій, що відбувалися в інших країнах, та які, за волею долі, стали актуальними і для нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *