Новий навчальний рік 2020-2021 розпочинається.

Увага! Увага! Увага!

Яким же буде освітній процес в школі!!!
Чим ближче 1 вересня, тим все частіше батьки школярів задаються питанням: у якому форматі проходитиме освітній процес у новому навчальному році.
Міністерство освіти та науки повідомило, що діти зможуть піти до школи 1 вересня, якщо регіон не потрапляє до “червоної зони” за новою постановою про адаптивний карантин. Нагадаємо, що регіони України будуть поділені на чотири зони («зелена», «жовта», «помаранчева», «червона») за рівнем небезпеки поширення коронавірусу.
На даний момент місто Київ перебуває в «жовтій зоні» і ми всі готуємося до відновлення освітнього процесу в школі з 1 вересня. Школа готується до проведення очного навчання, а також до змішаного навчання впродовж навчального року. Велике прохання поставитися з порозумінням до тимчасових правил перебування учнів в школі та дотримуватися всіх рекомендацій безпечного перебування у школі та класі.

  • Заклад готовий прийняти усіх дітей в одну зміну.
  • Кожен клас буде навчатися виключно в одному кабінеті, закріпленому за ним.
  • Учням потрібно носити маску під час дороги до школи, заходити в ній до школи та до класу, у класах під час уроку можна бути без масок, але під час перерви потрібно буде дотримуватися дистанції та «розуміти про небезпеку, яка загрожує».
  • У школі буде відкрито додаткові два входи, для того щоб максимально уникнути контактів дітей.
  • Вхід батькам та особам, що їх замінюють на теріторію школи буде заборонено! Тому прохання до батьків із розуміння поставитися до цього. Спілкування з батьками буде виключно в онлайн режимі, через групи Вайбер та іншими доступними засобами зв’язку.
  •  Уроки фізкультури проводитимуться тільки за сприятливих погодних умов виключно на вулиці.
  •  Обов’язково буде проводитися моніторинг здоров’я учнів медичною сестрою та класним керівником.
  •  Контроль температури дітей, буде покладено саме на батьків.
  •  Будь-які масові заходи: лінійки, батьківські студії, урочистості у школі проводитися не будуть.
  • Але 1 вересня пройде в новому форматі у кожному класі (чекайте подальших повідомлень).
  • Харчування дітей у їдальні відбуватимуться згідно графіку, оскільки нові вимоги передбачають, що одночасно за столом можуть сидіти лише чотири дитини. Тому доведеться скласти графік харчування.
  • Принести підручники до бібліотеки або здати класному керівнику Ви зможете за індивідуальним графіком в період з 25.08 по 28.08.2020.
  • Видача підручників на новий навчальний рік буде відбуватися після 1 вересня.

    «Нові умови та обставини, які нам диктують карантинні обмеження – це, звичайно великий виклик для нас всіх, але ми обов’язково справимося!!!
     З нетерпінням чекаємо на початок навчання та готуємося до зустрічі, але в карантинних умовах!!!

                                                                                                            Адміністрація школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *