Мультипрофільне харчування

Сьогодні наша школа перегорнула нову сторінку в своїй історії. Ми з нетерпінням чекали на  впровадження мультипрофільного харчування в нашій сучасній новій їдальні !!!

Учні початкової школи та діти 5-11 класів пільгових категорій, які харчуються безоплатно, мали можливість обирати смачну їжу на свій смак!!! Їжа не лише смачна, а й корисна для дітей!!!

Щире «дякую» сьогодні лунало нашим кухарям !!! Навіть в карантинних умовах, ми намагаємося робити все можливе, щоб забезпечити всіх школярів якісним та здоровим харчуванням.

P.S: учні із задоволенням поїли та залишили порожні тарілки!!

Дякуємо за підтримку та реалізацію наших задумів Голосіівське районне управління освіти, КП «Шкільне харчування», нашим кухарям та працівникам їдальні, нашій громаді та постійним однодумцям та партнерам- нашим батькам, які проявляють постійну турботу та невтомне прагнення спільно із освітянами та учнями вдосконалювати та розвивати школу. (деталі за посиланням)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *