Випускник нашої школи Ілля КОВТУН – срібний призер Паризької Олімпіади – 2024!

Ковтун Ілля Юрійович народився у місті Черкаси. У 2019 році переїхав до Києва для тренування в Олімпійському навчально-спортивного центрі Конча-Заспа, та продовжив здобувати освіту у 10 класі нашої школи. За роки навчання виявив себе успішним і наполегливим учнем, постійно брав активну участь у спортивних заходах, мріяв про міжнародні змагання і завжди досягав успіхів у спорті. Закінчив 11 клас у 2020 році та активно продовжив тренування на паралельних брусах. 

       Ілля Ковтун у свої 20 років – титулований український гімнаст,  багаторазовий  призер чемпіонатів світу та Європи. У 2024 році Ілля Ковтун отримує олімпійську нагороду вперше в його кар’єрі, а саме виборює срібну медаль на фінальних змаганнях у спортивній гімнастиці на паралельних брусах на Олімпійських іграх 2024 у Парижі. 

        А ще цікавий факт, про який ми дізналися, це те, що на честь срібного призера паризької Олімпіади-2024 у вправах на брусах Іллі Ковтуна було названо елемент у спортивній гімнастиці! Уперше тоді ще 18-річний Ілля виконав новий елемент на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в словенському  місті Копері. Елемент Ковтуна складається з перевороту назад із упору на руках та повороту на чверть обороту до бруса.

        Неперевершений талант продовжує дивувати нас усіх, змушує радіти і пишатися досягненнями нашого прославленого випускника!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *