У рамках Національного тижня безбар’єрності з учнями 6-А класу проведено годину спілкування з психологом “Безбар’єрність та емпатія”. Під час заняття , діти ознайомилися із поняттям “безбар’єрності”, що таке емпатія та толерантне ставлення один до одного.






