У нас сьогодні свято!

У першу суботу жовтня, у вас професійне свято

Сюди ми прийшли сьогодні, сердечно вас привітати.

Учитель – це наша совість, взірець у житті єдиний.

Без нього життєва повість, не пишеться у людини.

Немає свого він часу, життя його – тільки школа

Учитель – це дружні класи, із радощами і болем.

Від перших навчальних кроків, до випуску й атестатів,

Одинадцять довгих років, для нас ви – як мами й тата.

Пісня “Одна калина” у виконанні учениці 5 класу Слинько Дарії

Привітання від першокласників

Гороскоп для вчителів від учні 6 класу

Наближається чергова перевірка!!!

Танок у виконанні учнів 2-А класу “Ой дівчино, переяславка”

Танок у виконанні учениць 4-х класів “Як кума до куми ходила”

Театральна постановка від учнів 11 класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *